Transformačný kurz na sebakultiváciu k zaktivovaniu svojej sebarealizácie

Predstav si kurz transformácie, ktorý ťa oslobodí od neproduktívneho myslenia, od nepokojov emócií a od pochybností, ktoré oslabujú tvoje rozhodovanie a schopnosť vedieť, kto skutočne si. Áno, toto všetko je možné! Potrebuješ k tomu iba úprimný osobný záväzok a ochotu naučiť sa novú techniku. Kurz praktického prebudenia poskytuje nástroje pre osobné vzdelávanie a pohodu už viac ako 25 rokov na 3 kontinentoch. Rok čo rok preukázal trvalé výsledky vrátane vyššej kvality života a pocitu pohody bez veľkej námahy. Kurz vypracovaný Berdhanyou Swami Tierrou, kombinuje starodávnu technológiu jogy, dychu, ayurvédy, meditácie, sebapreskúmania. a mystické poznatky. Na to aby si si tento kurz zobral nepotrebuješ žiadne predchádzajúce skúsenosti a kurz môže byť prispôsobený tvojim osobným potrebám, konštitúcií a schopnostiam. Princípy kurzu sa nezakladajú na náboženstve alebo dogme, ale na jednoduchých metódach, ktoré zlepšia tvoju osobnú pohodu. Kurz Praktického prebudenia 

Uľahčuje seba-transformáciu bez námahy, ktorá prehlbuje tvoje vnímanie a prináša rozmerový posun v tom ako sa pozeráš na svoj život, prácu a svet, v ktorom žiješ.


Buď na vrchole sveta!

Kombináciou videí, zvukových prednášok, sprievodných meditácií a krátkeho čítania si môžeš zobrať tento kurz vo svojom vlastnom čase a priestore. Celý program má okolo 12 hodín s domácou úlohou. Doporučujeme aby si si preštudoval každú lekciu behom týždňa. Sme ti k dispozícií online kde je priestor pre tvoje otázky a odpovede. Čo potrebuješ sú slúchatká, príjemný a ničím nerušený priestor, kde môžeš robiť jednoduché cvičenia jogy, meditovať a oddychovať.

Študijná osnova

  1. Lekcia: 4 zemské telá
Available in days
days after you enroll
  2. Lekcia: Poďme sa dotknúť formy
Available in days
days after you enroll
  3. Lekcia: Ajurvédska časť
Available in days
days after you enroll
  4. Lekcia: Naučme sa ako čistiť čakry
Available in days
days after you enroll
  5. Lekcia: Jóga
Available in days
days after you enroll
  6. Lekcia: Meditácia a sebapreskúmanie
Available in days
days after you enroll
  7. Lekcia: Životné cykly
Available in days
days after you enroll

Vyberte si platobný plán a zaregistrujte sa

Fyzické výhody:
 • Harmonizácia bioenergetickej dynamiky v orgánoch tela
 • Uvoľnenie nahromadených toxických látok v krvi a tkanivách
 • Posilnenie imunitného systému
 • Podporuje prirodzené homeostázy
 • Znižuje fyzické napätie a hormonálnu nerovnováhu
 • Podporuje pravidelný a hlboký spánok
Duševné výhody:
 • Odomyká tvoju kreativitu
 • Podporuje objektivitu a jasnosť mysle
 • Zlepšuje funkciu mozgu a neurologické spojenia
 • Zlepšuje schopnosť rozhodovania a schopnosť zvládať kritické situácie
Psychologické výhody:
 • Redukuje stres
 • Uvoľňuje hlboko zakorenenú bolesť a traumu
 • Pomáha pri depresiách a úzkosti
 • Napomáha odbúrať deštruktívne návyky a vzorce
 • Podporuje správne vnímanie skutočnosti
Výhody vo vzťahoch:
 • Zlepšuje trpezlivosť
 • Zlepšuje emocionálnu inteligenciu a neutralitu
 • Zvyšuje schopnosť uvedomovania vlastných potrieb, potrieb iných a prostredia
 • Zvyšuje sebadôveru a sebavedomie
 • Vnáša ľahkosť, radosť a harmóniu v osobných a pracovných vzťahoch.
Výhody životného štýlu:

·      Naučíte sa čo, ako a kedy jesť

·      Vo vašom živote sa zvyšuje pokoj, neutralita a inteligencia

·      Zvyšuje sa uvedomenie o potrebách vášho tela a prostredia

Osobné naplnenie:
 • Tento kurz vás naučí ako sa spojiť so sebou, so svojím životom a s vašou najväčšou vášňou.Som v blaženosti!

Ďakujem, ti Berdhanya, vyskúšala som veľa meditačných techník, ale nikdy som sa necítila tak blažene! Teším sa každý deň že sa dostávam do svojho vnútra. Teším sa na ukončenie 120 dní a na ďalší nasledujúci krok. Ešte raz ti ďakujem za podporu a úžasnú prítomnosť.

Risa.


Konečne som sa odpojila od opičej mysle.

Požehnanie pre vás, Berdhanya,ste skutočným majstrom - „umožňujúci“ – zažiariť mojemu majstrovstvu. Je úžasným zážitkom byť toho súčasťou - a byť svedkom – ako všetky moje časti sa dostávajú do svojej plnosti. Som tak vďačná za nástroj, ktorý upokojil moju myseľ.

Diana

Moje čakry sú otvorené a čisté!

Dych čakier je veľmi pozdvihujúci a očistný. Je to úžasné! Nikdy som nemala šancu skutočne cítiť čakry, teraz je to pre mňa skutočnou realitou. Len som sa chcela poďakovať. Som do toho úplne zarytá a milujem túto skúsenosť.

Charline


Podporte kurz s ajurvédskou terapiou

Kurz Praktického prebudenia zahŕňa úvod do ajurvédskeho životného štýlu. Znaloti poskytnuté v tomto kurze sa môžu prehĺbiť cez osobnú skúsenosť.


Spolupracujeme s kvalifikovaným ájurvédskym lekárom, ako aj s ájurvédskym terapeutom v Otttawe, ktorí môžu navrhnúť osobný wellness program podľa vašich jedinečných potrieb. Viac informácií o konzultáciách, možnostiach terapie a kompletných programoch čistenia

 

nájdete na stránke

40 dňová výzva, udržania svetla.


Vaše bioenergetické pole sa mení každých 40 dní. Pokračovaním tohto 30 minútoveho cvičenia po dobu 40 dní sa môžete potenciálne znova narodiť.

Berdhanya vás vyzýva, aby ste sa zaviazali pre seba a tak sa pripojili ku globálnej komunite, ktorá preukázala účinnosť tohto programu. Akonáhle pocítite účinky tohto cvičenia, môžete byt veľmi ľahko inšpirovaní k tomu, že si ho uchováte po zvyšok svojho života!

Tento kurz sa mi páčil, a čo ďalej?

Praktické prebudenie je podmienkou pre ďalšie kurzy samokultivácie.


Po absolvovaní tohto kurzu sa môžeš zúčastniť víkendového kurzu “Posilnenie v tichu”. Máš tiež možnosť sa zúčastňovať mesačných meditácií, medzinárodných ciest alebo môžeš mať pravidelné osobné stretnutia s Berdhanyou.


Nezabudni s nami zostať v kontakte a nechaj nám svoju emailovú adresu aby sme ťa mohli informovať o našich ďalších aktivitách. Tvoje prirodzené nadšenie, vnútorný záväzok a zvedavosť ťa určite nasmerujú na správne miesto.


Dobrý deň, ja som Berdhanya, tvoja učiteľka.

Moja práca je venovaná prepojeniu zeme s nebesami. Je mi cťou predstavovať tok informácií medzi vesmírnymi majstrami a ľudstvom. Som tu ako sprievodca pre jednotlivcov, ktorí sa úprimne zaujímajú o samokultiváciu a vnútorné majstrovstvo. Ako mystik s tridsaťročnou skúsenosťou v umení odhaľovania vedomia ťa pozývam zúčastniť sa na vývoji svojho vnútorného vnímania, múdrosti a lásky.

Teším sa na našu spoluprácu!

 Viac o učiteľke